SAĞLIKLI YAŞAM

Hızlı Kilo Verdiren En Önemli 3 Spor

Hızlı Kilo Verdiren En Önemli 3 Spor

Hızlı Kilo Verme Yolları (En İyi 3 Spor)

İdeal kiloya ulaşmak ve bunun için kilo vermek birçok kişinin hedefidir. Bu hedefe ulaşabilmek aslında çokta zor değildir. Yapmanız gereken beslenmenizi düzenlemek ve spor yapmaktır. Spor yapmak, kilo vermek isteyen kişiler için olmazsa olmazdır. Çünkü aldığınız kalorileri yakmanın en basit yolu spor yapmaktır. Birçok kişi en hızlı şekilde kalori yakabileceği spor türünü aramaktadır. Her spor ve antrenmanların etkisi kişiden kişiye farklı etkiler gösterir. Sizde kendinize en doğru antrenman planının hazırlaması için bir uzmana başvurabilirsiniz. Herkesin rahatlıkla yapabileceği ve en fazla kalori harcayabileceğiniz 3 spor:

1. Yüzmek

Listemizin başında gelen yüzme, yüzerken vücuttaki kasların neredeyse tamamının çalışmasından dolayı her uzmanın ilk tavsiyesidir. 1 saatlik yüzme ortalama 650 kalori yakmanızı sağlayacaktır.

Naturbes-Omega

Naturbes Omega İçinde Omega 3-5-6-7-9 ve 11 (Cod Liver Oil) Bulunmaktadır. Naturbes Omega Sadece Eczanelerde Satılır.

2. Bisiklet Sürmek

Listemizin 2. sırasında Bisiklet sürmek bulunuyor. Bisiklet sürmek tempolu yürüyüş veya koşmaktan çok daha fazla kalori yaktırmaktadır. Çünkü bisiklet sürerken vücudumuzda çalışan kaslar koştuğumuz zaman çalışan kaslardan çok daha fazladır. 1 saatlik bisiklet sürüşü ortalama 500 kalori yakmanızı sağlayacaktır.

3. Koşmak

Yapılması en kolay kalori harcama yolu koşudur. Bir çok doktor sağlıklı bir yaşam için mutlaka haftada en az 2-3 kez koşmanızı tavsiye eder. Fakat unutulmaması gereken koşarken bilinçli ve planlı olmaktır. Bir insan 1 saatlik bir koşuda ortalama 450 kalori yapmaktadır.

Protelan Reklam

Protelan Kalorisi Kısıtlanmış Öğün Yerini Alan Gıda - Zayıflama Ürünü

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vitasmin Enerjiniz Hic Bitmesin
To Top