Connect with us
Protelan Zayıflama Ürünü

ZAYIFLAMA

Zayıflama İlaçları

Published

on

Zayıflama İlaçları

Zayıflayamıyorum diyen kişiler için zayıflamayı sağlayan ilaçlar üretiliyor. Peki, zayıflama ilaçları zararlı mı? Pek çok kişi zayıflama ilaçları konusunda oldukça tedirgin. Bu durumun nedeni ise hap şeklinde kullanılan ilaçlar olması. Endişelerinizin giderilmesi açısından önerilen, elbette direkt olarak ilaçların içeriğinin ve üreticisinin kontrol edilmesi olmalıdır. Doğru uygulamalar ile bu ilaçları kullanarak kısa sürede açlık hissi olmadan zayıflayanlar elbette var. Peki zayıflama ilaçlarında nelere dikkat etmelisiniz?

Sağlık Bakanlığı Onaylı Zayıflama İlaçları

Zayıflama ilaçlarının zarar vermeyecek olması, doğru bir kullanım ile kesin sonuç verecek olması onaylı olması ile garantilenir. Bakıldığında, kullanmaya karar verdiğiniz zayıflama ilaçları için Sağlık Bakanlığı onaylı zayıflama ilaçları kapsamında olmasına dikkat edebilirsiniz. Sorun yaşamadan kilo verilmesinin sağlanması açısından, direkt olarak sağlıklı ürünler olduğu onaylanmış olan ilaçları tercih edin. Zaten bir zayıflama ürünü ilaç kategorisindeyse bunun onayı Sağlık Bakanlığı’ndadır. Gıda takviyesi veya diyet gıdaların onayını Tarım ve Ormancılık Bakanlığı vermektedir. Bir çok kişi bu ikisi arasındaki farkı bilmez veya karıştırır. Zayıflama ilaçları konusunda uzman doktorlar tarafından reçete edilir ve eczaneden alınabilir. Eğer kendiniz zayıflama ilacı tercih edecekseniz aşağıdaki konulara mutlaka dikkat etmelisiniz.

 • Bir doktor tarafından reçete edilmişse doktorunuz size en uygun olanı reçete etmiştir.
 • Zayıflama ilacı olarak satılan ürünlerin bakanlık tarafından onayını kontrol etmelisiniz.
 • Bu ilaçları daha önce kullananların yorumlarını mutlaka kontrol ediniz.
 • Çevrenizde bu ilaçları kullananlar varsa onlar ile konuşunuz.

Onaylı olan ilaçlar ile güvenliği sağlanmış olması sizin de rahat şekilde ilaçları kullanmanızı sağlayacaktır. Bunları dikkate alarak dilediğiniz şekilde, verilen uygulamaların dışına çıkmadan ilaçları kullanabilirsiniz. Günlük adedin dışına çıkılmamasına dikkat edilmelidir.

Zayıflama İlaçları 2019

Her geçen gün zayıflamak için oluşturulan alternatifler artıyor. Kişilerin kilo problemini daha hızlı şekilde çözmesi için teknolojik gelişmelere ayak uyduracak şekilde ürünlerin ortaya çıkarılması sağlanıyor. Hem açlık hissi yaratmadan hem de kilometrelerce koşmanıza gerek kalmadan zayıflamanız mümkün olabiliyor. Zayıflamayı kolaylaştırmak adına zayıflama ilaçları 2019 üretimi yapılır. Sağlık Bakanlığı tarafından hem üretim hem de dağıtım aşamasında kontrolü yapılan bu ürünler sayesinde zayıflamanın mümkün olduğunu göreceksiniz.

Zayıflama Hapı

Tokluk hissini yaratacak olan haplar var. Kişinin almaya alışık olduğu kalori, midede belli bir alan kaplar. Bu durumda diyet yaparken midede o alanın boş kalması, diyet yapan kişinin zor anlar yaşamasına neden olur. Bunun önüne geçmek açısından zayıflama hapı üretilmiştir. Hem kişiye tokluk hissi verecek hem de alınan kaloriyi azaltacak olan bu haplar ile kısa süre içinde verilen kilolar dikkat çekecektir.

Tokluk Hissi; Hapların en önemli özelliğinin tokluk hissi yaratmak olduğunu söyleyebiliriz. Hapların kullanılması ile alınan kalori az olacaktır. Ayrıca enerjiden düşmemeniz açısından doğal bir içerik ile sağlıklı şekilde zayıflamanız mümkün olacaktır.

Onaylı Zayıflama İlaçları

Zayıflama ilaçları genel olarak kullanımın zararlı olma ihtimali sebebi ile araştırılır. Bu araştırmada zayıflama hapı kullanmayı düşünen kişinin yapması gerekenin onaya bakması olduğunu söyleyebiliriz. Neden mi? Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olan ilaçların size hiçbir şekilde bir zararı olmaz. Doğru adette kullanım, doğru zamanda ve doğru şekilde kullanım herhangi bir sorun ile karşılaşmadan zayıflamanızı sağlayacaktır. Onaylı zayıflama ilaçları sayesinde kısa sürede zayıflama imkanınız olacak. Sizi aç bırakmadan zayıflatacak olan bu yöntemi değerlendirin. Hem zayıflamak için hem de herhangi bir şekilde zorlanmadan kilo vermek için üretilen bu ilaçları inceleyerek, kararınızı verebilirsiniz. İçerik ve Bakanlık onayına bakarak, tüketim olabilir.

Zayıflama İlacı 2019

Her geçen gün farklı ilaçların üretimi söz konusu oluyor. Üretilen ilaçların araştırılmasının bir sebebi de bu. Piyasada hızla yayılan ilaçlar için size en doğru olanını bulmak, hem onaylı olmaları hem de kullanıcı yorumlarının olduğu ilaçlar olacak. İlaç içeriğini okuduğunuzda da zayıflamanın ilaç ile olmasında herhangi bir sakınca olup olmadığına karar vermeniz kolaylaşacaktır. Zayıflama ilacı 2019 seçenekleri arasından sizin için uygun olanını seçerek, zayıflamak üzere bu ilaçları kullanmaya başlayabilirsiniz.
İlaç kullanımında avantajınız, elbette ilaçların tüketiminde tokluk hissinin verilmesidir. Alışmış olduğunuz yeme alışkanlığının dışına çıkamıyorsanız, sizin her daim tok tutacak olan ilaçlar ile kilo vermeyi deneyebilirsiniz. Çok daha kolay olması, avantajınızdır.

En Etkili Zayıflama Ürünü 

Zayıflama ürünü kullanmak istiyorum kararını alan bir kişi, en etkili zayıflama ürünü ile zayıflamaya çalışacaktır. Peki, en etkili olan ürün hangisidir? Verilen örnek ile siz de az çok bu ürünün kullanımında ne hızda bir zayıflama olup olmayacağını göreceksiniz.

Protelan; Zayıflama ürünleri arasında çok fazla tercih ediliyor. Belirlenmiş olan beslenme düzeninin içine bu gıdayı da ekleyerek hızlı kilo vermek mümkün oluyor. Zayıflamanız için üretilmiş olan çaylar, haplar ve çok daha fazla zayıflama ürünleri bulunur. Bu kadar ürün içinde hangisi faydalı hangisini kullanmak gerekiyor insanların kafasının karışması tabiki de normaldir. Yalnız unutmayınki verilen kaloriler alınandan çok olmadığı sürece kilo verilmez. Yani sağlıklı bir diyet yapılmadan sadece zayıflama çayı kullanarak kilo verilemez.

192 Görüntülenme

Makalemizi Nasıl Buldunuz?

Lütfen Ne Kadar Sevdiğinizi Gösterin

Ortalama Puan 5 / 5. Oy Sayısı: 1

Çok Şanslısın Senden Önce Kimse Bu Makaleye Puan Vermemiş. İlk SEN OL!

Okumaya Devam Et
Yorumlar İçin Tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ZAYIFLAMA

Kilo Veren Ünlüler

Kimi projeleri için aldığı kiloları vermiş olsa da bir çok ünlü sağlık için ideal kilolarına erişebildi. Zayıflayan ünlüler arasında 90 kilodan fazla kilo veren de var 45 kilo verende. İşte zayıflayan ünlülerden sizin için seçtiklerimizden bazıları…

Published

on

Kilo Veren Ünlüler

Zayıflayan Ünlüler Görenleri Şaşırtıyor

Yıllardır tanıdığımız oyuncu ve ünlülerin kilolu hallerinden birden bire zayıflaması, görenlerin ağzını açık bıraktı. Kimi projeleri için aldığı kiloları vermiş olsa da bir çok ünlü sağlık için ideal kilolarına erişebildi. Zayıflayan ünlüler arasında 90 kilodan fazla kilo veren de var 45 kilo verende. İşte zayıflayan ünlülerden sizin için seçtiklerimizden bazıları…

FUAT ERGİN

Ünlü rapçi Fuat Ergin kilo veren ünlüler kervanına en son katılan kişi olarak listemizin başında. Almanya da mide ameliyatı olan ve 153 kilo dan 90 kiloya düşen Fuat Ergin, böylelikle 63 kilo vermiş oldu. Ergin kilo verdikten sonra yaptığı açıklamalar da kilolu insanların sağlığına dikkat etmesi gerektiğini, kendisinin de kilo verdikten sonra sağlığına kavuştuğunu belirtti.

Fuat Ergin’in Çıkardığı Albümler

 • 1999: Hassickdir
 • 2001: Hassickdir 2
 • 2002: Bonobo 1 Panzer
 • 2002: Hassickdir 3
 • 2003: Rapüstad (Killa Hakan ile ortak albüm)
 • 2005: Her Ayın Elemanı
 • 2009: Kalbüm
 • 2019: Omurga 1, Omurga 2

Ünlü rapçi Fuat Ergin kilo veren ünlüler

ŞEYLA HALİS

Ünlü oyuncu Şeyla Halis, Mimar Sinan Üniversitesi, Devlet Konservatuvarı, Piyano Bölümü’nden mezun olduktan sonra, eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi, Tiyatro Bölümünde tamamladı. Dormen Tiyatrosu, Tiyatro Kılçık gibi çeşitli tiyatro topluluklarında görev yaptıktan sonra 1999 yılından itibaren kamera karşısına geçerek sinema ve dizi filmlerde oynadı. Sanatçı ayrıca, çeşitli reklam filmlerinde ve televizyon programlarında oyunculuk ve sunuculuk yaptı. Cennet mahallesi ve avlu dizilerin den tanıdığımız ünlü oyuncu kilo veren ünlüler listesinde yer alıyor. Şeyla Halis 1 yıl da tam 40 kilo verdi ve görenleri çok şaşırtan ünlüler arasında.

Şeyla Halis 1 yıl da tam 40 kilo verdi

Şeyla Halis 1 yıl da tam 40 kilo verdi

 

Şeyla Halis’in Rol Aldığı Yapımlar

 • 1994 – 1995 Beyaz Elbise (Oyun müziği)
 • 1995 – 1996 Prometheus
 • 1996 – 1997 Nazım Hikmet Vatan Haini? (Yön. asist.)
 • 1997 – 1998 Atları da Vururlar
 • 1997 – 1998 Düşler Ülkesi
 • 1997 – 1998 Hababam Sınıfı
 • 1999 – 2000 Fil Hamdi
 • 2000 – 2001 Oz Büyücüsü
 • 2000 – 2001 Lysistrata
 • 2001 – 2002 Takanlar Ve Takılanlar
 • 2002 – 2003 Bak Şu İşe
 • 2003 – 2004 Bak Şu İşe 2
 • 2004 – 2005 Ayşegül Hindistan’da
 • 2005 – 2006 Ayşegül Hindistan’da 2

 

PELİN ÖZTEKİN

Ünlü tiyatrocu Rasim Öztekin’in kızı olarak tanıdığımız ve Çok güzel hareketler bunlar ile televizyon da tanıdığımız Pelin Öztekin İlk tanıdığımız andan itibaren kilolu görüntüsüyle akıllara kazınmıştı ama kilo verdikten sonra görenleri şaşırttı pelin öztekin 20 mart 2014 tarihin de mide ameliyatı geçirdi 6 ayda 153 kilo dan 100 kiloya düşen pelin öztekin 2015 yılına gelindiğin de şubat ayın da 25 kilo daha verip 75 kiloya indi. Toplam da 3.5 yıl da 86 kilo verip 67 kiloya indi ve şimdi pelin öztekin verdiği kilolarla görenleri şaşırtıyor.

Kilo Veren Ünlüler Kimler ?

Kilo Veren Ünlüler Kimler ?

Oynadığı Diziler

 • Aşk Ağlatır 2019
 • NagehanKoca Koca Yalanlar 2018
 • CananYuvamdaki Düşman 2018
 • NilHayat Şarkısı 2016 – 2017
 • Zeynep Zeyrek ile Çeyrek 2015
 • Semanur Sınıf 2008
 • Çok Güzel Hareketler Bunlar 2008
 • Hayat Bilgisi 2003
 • DemetBir Demet Tiyatro 1997

AHMET MÜMTAZ TAYLAN

Ahmet Mümtaz Taylan Kısa sürede verdiği kilolarla hayranlarının dikkatini çekti verdiği kilolar ve yaşadığı gözle izlenebilir değişimin sebebi ve nasıl olduğunun nedeni 8-18 diyeti ile 15 kilo verdi.

 

Kilo veren ünlüler

Kilo veren ünlüler

Rol aldığı dizi filmler

 • Alef : Settar – (2020)
 • Halka : Cemal Sandıkçı – (2019)
 • İnsanlık Suçu : Sami Gökdemir – (2018)
 • Hayat Sırları : Mustafa – (2017)
 • Saruhan : (2016)
 • Hayat Şarkısı : Bayram Cevher – (2016)
 • Çırağan Baskını (2014)
 • Güzel Köylü : Hüsnü Alkan (2014)
 • Cinayet : Serdar Akar – (2014)
 • Ben de Özledim : Onur Ünlü – (2013)
 • İşler Güçler : Selçuk Aydemir – (2012) (Konuk Oyuncu)
 • Kötü Yol : Nisan Akman – 2012
 • Behzat Ç : Serdar Akar – 2011
 • Leyla ile Mecnun : Onur Ünlü – (2010 – 2013)
 • Ateşe Yürümek : Cankat Ergin – (2010)
 • Son Bahar : Nihat Durak – (2008)
 • Hayat Apartmanı : Hüdaverdi Yavuz\Atilla Cengiz – (2007)
 • Başımın Belası : Tuğba German – (2007)
 • Ezo Gelin : Uluç Bayraktar – (2006)
 • Daha Neler : Birkan Uz – (2006)
 • Kınalı Kuzular : Tunç Davut – (2006)
 • Avrupa Yakası : Jale Atabey – 2006

Ümit Erdim

Hayat bilgisi ve pek çok televizyon programları ve filmlerden tanıdığımız Ümit Erdim 45 Kilo verdi mide ameliyatı olan ümit erdim sahip olduğu kiloları hızlıca verdikten sonra şimdi ki görüntüsü takipçileri tarafından dikkat çekti ümit erdim mide ameliyatı olduktan sonra 69 kiloya düştü daha önceden kilo vermem organik diye belirtmişti tekrardan kilo almaya başladığın da mide ameliyatı yaptırıp kilolarından kurtuldu.

 

Ümit Erdim

Ümit Erdim

Rol Aldığı Yapımlar

Oynadığı Diziler

 • Böyle mi Olacaktı? (Konuk) 1997
 • Hayat Bilgisi (Var Mısın Arif) Kanal D – Show TV 2003 – 2006
 • Gönül (Cemali) Kanal D 2006
 • Selena (Zülfikar Yıldız) atv 2006 – 2009
 • Adanalı (Konuk) atv 2008 – 2009
 • Teyzanne (Damperli) Star TV 2009
 • Benzemez Kimse Sana Star TV 2012
 • Doksanlar atv 2013
 • Kapanmadan Kazan (Konuk) atv 2013
 • Şefim (Konuk) atv 2013
 • Doksanlar atv 2013
 • Benzemez Kimse Sana (Juri Üyesi) Star TV 2015
 • Şampiyon 2019-

Sinema

 • Can Tertip – 2015 (Şakir Tahta)
 • Kan Kardeşler – 2016 (Şakir)
 • Bücür – 2018
 • Kim Daha Mutlu – 2019
 • Sunduğu programlar

 

Yeşim Ceren Bozoğlu

Televizyon dizilerinden tanıdığımız Yeşim Ceren Bozoğlu tam 52 kilo verdi mide ameliyatı geçiren yeşim ceren boğzlu kilo veren ünlüler arasında dikkat çekmekte mide ameliyatı olduktan sonra kilo veren bozoğlu şunları söyledi; ”Ben şu an kendimi 23 yaşımda hissediyorum, ama bunu sadece kilo ile bağlamıyorum.” diyen Bozoğlu, ”Hayatımı daha iyi yönettiğimi düşünüyorum. Kendimi daha pozitif, daha dişi hissediyorum. 110 kilodan 58 kiloya düştüm, toplamda 52 kilo verdim.” şeklinde konuştu.

 

Yeşim Ceren Bozoğlu

Yeşim Ceren Bozoğlu 52 KİLO VERDİKTEN SONRA ŞAŞIRTTI

Rol Aldığı Yapımlar 

 • Yüzleşme – 2019 – Zümrüt Karaca
 • Kalbimdeki Deniz – 2016-2018 – Fikriye Yılmaz
 • O Hayat Benim – 2014-2015 – Nuran
 • Güldür Güldür Show – 2013 – Oya
 • Bebek İşi – 2013 (Rahşan)
 • Aldırma Gönül – 2013 – Petek Esrik
 • Elde Var Hayat: Sınav – 2012 – Müdür muavini Zehra Öğretmen (Konuk oyuncu) [1]
 • Ateşin Düştüğü Yer – 2012
 • Elde Var Hayat – 2011 – Müdür muavini Zehra Öğretmen
 • Canım Babam – 2011 – Alev
 • Geniş Aile – 2009-2011 – Sevim
 • Bahtı Kara – 2009
 • Yüreğine Sor – 2009
 • Deli Deli Olma – 2008
 • Kirpi – 2008 – Dilarasu
 • Kısık Ateşte 15 Dakika – 2006
 • Eve Dönüş – 2006
 • Polis – 2006
 • Doktorlar – 2006 – Fikret Eralp

 

Çiçek Dilligil

Kilo veren ünlüler arasında yer alan çiçek dilligil 5 ayda 24 kilo vererek dikkat çekti diğer ünlüler gibi hayranları onun verdiği kiloların nedenini ve nasıl kilo verdiğini merak etti kilo verme nedeni çeşitli hastalıklar dan dolayı sağlıksal sorunlar yaşayan dilligil bunun nedeninin sahip olduğu kilolar olduğunu öğrenince kilo vermenin sağlığı açısından faydalı olucağına karar verdi diyet yaparak 22 kilo verdiğini belirtti şimdi verdiği kilolardan dolayı sağlıklı olduğunu ekledi..

Kilo Veren Ünlüler

Çiçek Dilligil 5 ay da 24 KİLO VERDİ

Rol Aldığı Yapımlar

 • Sil Baştan – 2014
 • Harem (dizi) – 2012
 • Balıketi – 2006
 • Avrupa Yakası – 2004
 • Çaylak – 2003
 • Aşk Olsun – 2003
 • Kuzenlerim – 2002
 • Babamı Arıyorum – 1997
 • Baskül Ailesi – 1997
 • Eltiler – 1997
 • Yüzleşme – 1996
 • Çılgın Bediş – 19
58 Görüntülenme

Makalemizi Nasıl Buldunuz?

Lütfen Ne Kadar Sevdiğinizi Gösterin

Ortalama Puan 5 / 5. Oy Sayısı: 1

Çok Şanslısın Senden Önce Kimse Bu Makaleye Puan Vermemiş. İlk SEN OL!

Devamını Göster

Popüler Makaleler