Rihanna Nasıl Zayıfladı ? Rihanna Diyeti Listesi

Rihanna nasıl kilo verdi ve dünyaca ünlü rihanna diyeti nedir merak ediyor ve sağlıklı beslenmek istiyorsanız rihanna diyeti yazımıza hemen bakabilirsiniz.
Rihanna Diyeti

Dünyaca Ünlü Yıldız Rihanna Nasıl Kilo Verdi ?

Dünyanın her yanında tanınan ünlü pop star rihanna aldığı kilolarla dikkat çekmekteydi her geçen gün zayıflayan ve sağlığına kavuştuğunu ifade eden rihanna nasıl kilo verdi rihanna diyeti olarak hazırladığımız yazımızda rihanna kullandığı besinler uyguladığı diyet ve yaşamını değiştirmesiyle nasıl kilo verdiği hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Rihanna Diyeti Listesi

Rihanna diyeti ile ilgili pek çok şey söylenmektedir ama bakıldığında rihanna diyeti oldukça basit ve özgürce yeme seçenekleri sunabilir rihanna şöyle anlatıyor: ” Sıcak su ve limon ile kahvaltıda yumurta akı ve ananas var. Öğle yemeğinde balık ve patates var. Sebzelerden nefret ediyorum ama yinede  yiyorum. Akşam yemeği için Yine balığım var. ”

Rihanna’nın en sevdiği yemeklerin çoğu balık ürünleridir Karayiplerde yetiştirilmesinden kaynaklanıyor. Solomon , şarkıcılar için öğle yemeği favorisi olduğunu söyleyerek Doktorlar’da köri tavuk tarifini açıkladı .

Rihanna 2015 yılında aldığı kilolardan dolayı şunları söyledi, bu hafta her gün spor salonundaydım çünkü yemeği bırakmaya istekli değilim. Ama spor salonunda çalışmaya devam etmek ve sahip olduğum kiloyu koruyarak özgürce yemek yemeliyim. Rihanna diyeti uygularken önemli olan şey çok sık hareket etmek olduğunu ve sağlıklı beslenmenin önemini özellikle vurguluyor.

Fitness uzmanı Ary Nuñez neredeyse dört yıldır sanatçıyı sıkı bir şekilde eğitiyor . Birçok ünlü ve profesyonel sporcu ile çalışan Nuñez, Rihanna’yı dövüş sanatları, dans ve jimnastik bir karışımı kullanarak eğitiyor.

Rihanna Diyeti
Rihanna Diyeti

Rihanna Egzersizleri Nasıl Yapılır ?

Rihanna diyeti için önemli bir parça oluşturan egzersizler rihanna için her zaman en önemlisi olduğunu ifade etmekte egzersize başlamadan önce ısınma hareketlerini uyguluyor. Rihanna egzersizlere başlamadan önce yaptığı ısınma hareketlerinden daha sonra esneme hareketleriyle egzersizlerine başlıyor.

Sağlıklı ve aktif bir vücuda sahip olmak istediği için 400m koşuyor bu rihanna diyeti uygulayanlar için oldukça önemlidir çünkü spor yapmak yürümek koşmak vücud sağlığını olumlu etkilemektedir.

Rihanna ayrıca sabit bisiklet, bisiklet, yerinde koşu, atlama jakları ve atlama ipi de dahil olmak üzere kardiyo sayesinde vücudunu inceltir.

3 Günlük Rihanna Egzersizleri

Rihanna diyeti yukarıda anlattığımız gibi oldukça kolay ve sağlıklı beslenmek için en önemli seçenekleri içerisinde barındırmaktadır doğal beslenmenin ve hareketin ne kadar önemli olduğunu yukarıda vurguladık rihanna diyeti uygularken yapmanız gereken en önemli şey rihanna uyguladığı egzersiz hareketlerini yapmalısınız sizler için hazırladığımız rihanna diyeti içerisinde yer alan rihanna egzersizleri yazımızı hemen okuyabilirsiniz.

1. Gün Rihanna Egzersizleri

Isınma hareketleri ve koşu yaptıktan sonra egzersiz hareketlerine geçiyoruz:

 • Yatarak halter kaldırma :3 x 5
 • Geri Çömelme: 3×5
 • Ağırlıklı kaldırma: 3 x 10
 • Düz bacak çalıştırma:  3 x 10
 • Askeri şınav: 3 x 10
 • Mekik Egzersizi: 3 × 5

2. Gün Rihanna Egzersizleri

Rihanna’nın aktifleştiğini ve formlarını korumak için uzun süre çalışmalar yaptığını biliyoruz.

Bu gün zinde kalmak ve daha sağlıklı olmak istiyorsanız rihanna diyeti içerisinde yer alan rihanna egzersizlerini uygulamalısınız

Yürüyüşe çıkabilir, bisiklete binebilir, pilates yapabilirsiniz önemli olan hareket ediyor olmanız unutmayın rihanna diyeti için önemli olan şey hareket ediyor olmak.

3. Gün Rihanna Egzersizleri

Rihanna diyeti uyguluyorsanız ve üçüncü güne geldiyseniz daha çok hareket etmeniz ve daha fazla egzersiz yapmanız gerekmektedir rihanna diyeti içerisinde yer alan bu egzersizleri doğru bir şekilde uyguladıysanız işiniz oldukça kolay olacaktır.

Rihanna egzersizlere başlamadan önce Isınma hareketlerini uygulamaktadır.

Rihanna ısınma hareketlerinden sonra egzersizlere başlamadan önce esneme hareketlerini uygulamaktadır.

Rihanna Diyeti Egzersiz hareketleri :

 • Plank: 40 saniye
 • Lunges atlama 3 x 20
 • Askeri Şınav: 3×5
 • Squat: 3×5
 • Bacak Egzersizleri: 3 x 10

İlginizi Çekebilir: Elma Sirke Diyeti Nasıl Yapılır ?

 

Yorum Yap

İlginizi Çekebilir

Dış Gebelik: Teşhis, Tedavi ve Risk Faktörleri

Dış Gebelik

Dış gebeliğin nasıl teşhis edildiğini, tedavi seçeneklerini ve

Diyet Zayiflama

Diyet Zayıflama

Beslenme yanlışları nedeniyle diyet zayıflama kelimeleri insanların kafasını

İsilik

İsilik

İsilik Bir çeşit cilt rahatsızlığı olan isilik ortamda

D Vitamini

D Vitamini

D Vitamini, genellikle “güneş vitamini” olarak adlandırılır çünkü

Takip Et