Acil Diyet

6 min


Acil Diyet
Acil Diyet ve Zayıflama Listesi

Hemen kilo vermeniz mi gerekiyor? Acil diyet ile kısa sürede kilo vererek ideal kilonuza ulaşmak ister misiniz? İşte, acil diyet listeleri ve kısa sürede zayıflamanızı sağlayacak olan programlar. Yapmanız gereken sadece verilen diyet listesine göre hareket etmek. Bu durumda kilo vermek kolaylaşır. Sizin için verilmiş olan diyet listesinin eksiksiz şekilde uygulanması, spor ile diyetin desteklenmesi sayesinde kısa sürede zayıflamanız mümkün olacaktır.

Acil Zayıflama

Acil şekilde zayıflamak isteyenler için önemli diyet programları var. Eğer diyet programlarını uygularım ve kısa süre içinde zayıflamayı başarırım derseniz, direkt olarak sunulan programları inceleyerek diyetinizi yapabilirsiniz. Programlar günlük olarak neleri tüketmeniz gerektiğini gösterir. Buna göre hareket ederek, kısa süre içinde zayıflarsınız.

Diyetin 1.Günü;

Evet, diyetinizi ilk günü. Acil zayıflama için yapmanız gereken ne? Üç günde 4.5 kilo vermek, acil şekilde zayıflamak için son derece uygun. Bunun için ilk gün programınız şu şekilde…

 • Kahvaltı: Bir dilim kızarmış ekmek – kepekli olmalı. 2 çorba kaşığı fıstık ezmesi ve greyfurt yarısı. Bir bardak çay ya da kahve şekersiz şekilde içilebilir.
 • Öğle Yemeği: Bir dilim kızarmış ekmek, bir fincanın yarısı kadar ton balığı, çay ya da kahve.
 • Akşam Yemeği: Kaynar su ya da buharda pişirilmiş olan 85 gr et. Bir kase yeşil fasulye akşam yemeğiniz için yeterli olacak.
 • Ara Öğün: Bir tane elma, bir bardak vanilyalı dondurma ile ara öğün geçiştirilebilir.

Diyetin 2.Günü;

Diyetinizin ikinci gününde aynı şekilde kahvaltı – öğle yemeği ve akşam yemeği programlanmış şekilde verilecektir. Uygulamanızı eksiksiz şekilde yapmanız yeterlidir.

 • Kahvaltı: Bir dilim kızarmış ekmek – bir muzun yarısı ve bir adet haşlanmış yumurta tüketilebilir.
 • Öğle Yemeği: Bir kase süzme peynir, 5 bardak tuzlu su ve bir adet fazla pişmiş yumurta.
 • Akşam Yemeği: 2 tane sosis sandviç, bir muzun yarısı, bir tane çörek, yarım kase havuç, bir fincan brokoli.
 • Ara Öğün: Vanilyalı yarım bardak dondurma yenebilir.

Diyetin 3.Günü;

3 günlük diyet programının üçüncü gününde de uygulamalar çok basit. 4.5 kilo vermenizi sağlayacak olan bu diyette yemeniz gerekenler aşağıdaki gibidir.

 • Kahvaltı: Bir dilim kaşar peyniri ve bir tane yeşil elma. 5 su bardağı tuzlu su ile sabah kahvaltınızı tamamlayabilirsiniz.
 • Öğle Yemeği: Bir dilim kızarmış ekmek (tavsiye dilen kepek ekmeği olması), bir tane yumurta.
 • Akşam Yemeği: Bir fincan orkinos, bir muzun yarısı ve bir bardak vanilyalı dondurma olabilir.

Yukarıda verilen diyet seçeneğine uyarak, acil şekilde zayıflama talebinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sizin için uygun bir diyet olması halinde, uygulamaların gerçekleşmesi son derece kolay olacak.

Acil Diyet Listesi

10 günlük bir diyet programı ile 10 kilo vermek ister misiniz? Acil şeklide zayıflamanızı sağlayacak olan bu diyet ile kilolarınızdan kurtulun. Acil diyet listesi detayları aşağıda verilmiştir. Bunun için yapmanız gereken, direkt olarak listenin uygulanmasını sağlayarak, kalorilerden kurtulmak.

1. Gün: Kahvaltıda bir kase yoğurt, öğle yemeğinde 150 gr süzme peynir ya da kaşar yenebilir. Akşam yemeğinde ise mevsim salatası yiyebilirsiniz. 1 orta boy elma, lahana, kereviz ve elmadan oluşan salata olabilir. Zeytin yağı ve limon ile yiyebilirsiniz.

2. Gün: Kahvaltıda bir kase yoğurt, öğle yemeğinde ise bir adet haşlanmış yumurta ve 1 tane greyfurt tüketebilirsiniz. Akşam yemeği için ise haşlanmış et, tavuk ya da balık yenebilir.

3. Gün: Kahvaltı için bir bardak şekersiz çay, küçük bir avuç kuruyemiş yenebilir. Öğle yemeğinde 150 gr süzme peynir tüketin. Akşam yemeği için ise mevsim salatası, lahana, kereviz ve elmadan oluşan, zeytin yağı limon greyfurt suyu ile soslanabilir.

4. Gün: Kahvaltıda bir kase yoğurt, öğle yemeğinde 8 adet erik, akşam yemeğinde ise bir yumurta ve bir orta boy greyfurt.

5. Gün: Kahvaltıda bir bardak şekersiz olmak üzere çay, bir avuç kuru yemiş yenir. Öğle yemeğinde bir elma ile 150 gr havuç yiyebilirsiniz. Akşam yemeği için ise 1 yumurta ve 1 orta boy greyfurt.

6. Gün: Bir kase yoğurt kahvaltıda yenecek. Öğle yemeği için derisin 100 gr tavuk ve 2 dilim portakal yiyebilirsiniz. Akşam yemeğinde bir kase yoğurt yeterli olur.

7. Gün: Güne bir kase yoğurt ile başlayın. Öğlende derisin 100 gr tavuk ve 1 küçük pancar yenebilir. 3 tane kuru erik ile öğle yemeğinizi tamamlayabilirsiniz. Akşam yemeğinde ise haşlanmış et ya da tavuk olabilir.

8. Gün: Kahvaltıda bir kase yoğurt, öğlende bir portakal ya da armut, akşam yemeğinde ise bir yumurta ve 1 orta boy greyfurt yenecek.

9. Gün: Bir bardak çay ve küçük bir avuç kuru yemiş ile güne başlayın. Öğle yemeğinde portakal, akşam yemeğinde ise bir yumurta ve bir greyfurt yiyebilirsiniz.

10. Gün: Bir kase yoğurt sabah yiyeceksiniz. Bir elma ve bir orta boy havuç öğle yemeğiniz içindir. Akşam yemeğinde ise haşlanmış et yenebilir.

Yukarıda verilen günlere göre yiyecekleriniz verilmiştir. Buna uygun şekilde hareket etmeniz durumunda kısa süre içinde acil şekilde zayıflamanın avantajını elde etmiş olacaksınız.

Acil Kilo Verme

Acil kilo verilmesi için oluşturulan diyetler var. Bunların yanında dikkat etmeniz gerekenler olacak. Eğer eksiksiz şekilde acil kilo verme için uyguladığınız diyet programı varsa, aynı zamanda bu programı destekleyecek olan yürüyüş – egzersiz gibi düzenli şekilde kalori yakmak üzere yaptıklarınız da olsun. Ancak bu şekilde hem diyet yapıp hem de sporla istediğiniz kiloyu hızlı şekilde verme şansınız olacaktır. Buna dikkat ederek, direkt oalrak zayıflamanın gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Spor;

Sadece diyet yapmak sağlıklı bit zayıflama için yeterli olmaz. Bunun için mutlaka zayıflamak için sporu ihmal etmeyin. Spor yaparak vücudunuzun fit olmasını da sağlayacak olduğunuzu unutmayın. Kısa sürede zayıflamak bu şekilde mümkün olacaktır.

Acil Diyet Programı

Acil diyet programı farklı şekilde yapılabilir. 3 günlük, bir haftalık, 10 günlük, 3 haftalık, aylık diyet programı gibi pek çok seçeneğiniz olacak. Diyet türleri üzerinden nasıl bir diyet yapmanız gerektiğini belirleyebilirsiniz.

 • Günlük
 • Aylık
 • Haftalık
 • Diyetler ile acil şekilde zayıflayın.

Acil Kilo Verdiren Diyet

Verilen programlar üzerinden acil kilo verdiren diyet yapabilirsiniz. Diyetin desteklenmesi için günlük su tüketimini de göz önünde bulundurarak siz de kısa süre içinde zayıflayabilirsiniz. Detaylı şekilde uygulamaya dikkat edin.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir