Connect with us
Protelan Zayıflama Ürünü

ZAYIFLAMA

Zayıflama Yöntemleri

Published

on

Zayıflama Yöntemleri

Zayıflamak isteyen kişilere sizi asla zorlamayacak, farklı yöntemler ile zayıflayabilirsiniz. Zayıflama yöntemleri ile ilgili detaylar aşağıda anlatılmıştır. Çoğu zaman diyet yapmak, spor ile diyeti bir arada yönetmek ile zayıflamak mümkün oluyor. Ancak bunun dışında da zayıflama yöntemleri ile fazla kilolarınızdan kurtulma şansınızı değerlendirebilirsiniz. Kısa süre içinde zayıflamak istiyorum diyen kişiler için farklı yöntemler ile zayıflama imkanı sunuluyor. Değerlendirerek, siz de hayal ettiğiniz kiloya ulaşabilirsiniz.

Farklı Zayıflama Yöntemleri

Zayıflamak istiyorum; ancak bunun bir yolu yok mu diyenler için farklı yöntemler geliştirilmiştir. İlk akla gelen elbette sağlıklı bir diyet listesi ile diyet yapmaktır. Kişinin beslenmesini sağlıklı hale getirmesi, zayıflamasını sağlar. Ancak hem daha kısa sürede hem de aç kalmadan zayıflamak, pek çok kişinin hayali.

Aç Kalmadan Zayıflamak;

Farklı zayıflama yöntemleri ile aç kalmadan zayıflamanız mümkün. Bunun için yapılması gereken uzmanların onaylamış olduğu Protelan gibi bir zayıflama ürünü olabilir. Çok kısa sürede zayıflamak isteyen kişiler için Protelan gibi yüksek tokluk hissi veren diyet gıdalar kolay yolların başında gelir.

Protelan kalorisi kısıtlanmış öğün yemeğidir. Süte veya yoğurda karıştırılarak hazırlanır ve tüketilir. Öğün yemeği olarak, örnek kahvaltıda sütle içtiğinizde kahvaltınızı yapmış olursunuz. Yanında başka bir şey yenip içilmez. Yanında gelen kitapçıkta 3 haftalık beslenme programı bulunmaktadır. Bu programda hangi gün hangi öğünde Protelan diğer öğünlerde neler yemeniz gerektiği yazmaktadır. Bu programa uyarak yapacağınız Protelan diyeti size kısa sürede ideal kilonuza ulaşmanızda yardımcı olacaktır. Tüm sorularınız ve sipariş vermek için 0212 241 11 67-68’den Protelan müşteri temsilcilerini arayabilir, 0535 366 01 29 Whatsapp hatlarından yazabilirsiniz.

Zayıflama Çeşitleri

Farklı görüşler ve insanların sosyal statü, yaşam tarzı, çalışma hayatı, yaşadığı şehir gibi sebepler birleşince ister istemez çok sayıda zayıflama seçeneği ortaya çıkıyor. Bu kadar seçenek içinde doğal olarak kafamız allak bullak olup karışıyor. Bu kadar alternatif zayıflama çeşidi içinde dikkat etmeniz gereken, sizin uygulama aşamasına zorlanmayacağınız bir yöntem üzerinden zayıflamaya çalışmak olmalıdır. Örneğin spor yapamayacak bir durumdaysanız spor ile zayıflamayı tercih etmeniz abes bir durum olur ve sonunda başarılı olma oranı çok düşük olacaktır. Bir çok kişinin yaptığı bir diğer hata da komşum x çayı içerek 20 kilo verdi gibi dedikodulara kulak asarak sadece çay içerek zayıflamaya çalışmaktır. Özellikle üstüne basa basa vurguluyoruz aldığınız kalori verdiğiniz kaloriden az olmadığı sürece kilo verilemez. Zayıflama çayları veya zayıflama ürünleri asla tek başına zayıflatmaz. Bunları mutlaka sağlıklı ve size uygun bir diyetin yanında takviye olarak almanız gerekmektedir. 

Gibi pek çok zayıflama çeşitleri vardır. Zayıflamanızı kolaylaştıracak olan yöntemler ile birlikte, diyet ve spor seçeneği en faydalı, verilen kiloların geri alınmaması için uygulayabileceğiniz en uygun yoldur. Kilo vermenizi hızlandıracak olan birkaç yöntemi bir arada değerlendirerek, daha hızlı şekilde daha fazla kilolarınızdan kurtulma şansını deneyebilirsiniz.

Sıra Dışı Zayıflama Yöntemleri

Kısa sürede çok fazla kilo vermek… Sıra dışı zayıflama yöntemleri dendiğinde akıllara bu geliyor. Bir haftada 5 kilo vermek, 15 günde 15 kilo vermek gibi diyet çeşitleri var. Bunların uygulanması durumunda kısa sürede kilo verdiğiniz hemen hemen herkes tarafından anlaşılacak olduğundan, son derece sıra dışı yöntemlerdir. Fakat kısa sürede fazla kilolar vermek sağlık ve kalıcı olması bakımında doktorlar tarafından tavsiye edilmemektedir.

Uygulama aşamasında zorlanmayacağınızdan emin olduğunuz yöntemleri değerlendirerek kısa süre içinde zayıflamayı deneyebilirsiniz. Sizin için uygun olan yöntemi doğru ve düzenli bir şekilde uygulayarak, fazla kilolarınızdan kurtulun.

Zayıflama Yöntemleri Erkek

Sadece erkeklere özel olan zayıflama yöntemleri vardır. Genel olarak erkeklerin daha çok kalori yaktığı hesaba katılarak, gün içinde daha çok enerjiye ihtiyacı olduğu bilinir. Bunun üzerine erkeklere özel olan diyet listeleri, erkeklere özel spor teknikleri bulunur. Erkeklerin kas kaybı yaşamaması için düzenli şekilde oluşturulan diyet listeleri ve sporlar önemlidir. Kas kaybını engelleyebilmek için diyet sırasında protein alımı azaltılmasında fayda vardır.

Zayıflama sürecinde kas kaybı olmaması, ayrıca bir yandan kasların çoğalmasını sağlamak açısından zayıflama yöntemleri erkek bağlamında arama yapabilirsiniz. Karşınıza çıkan yöntemler içinden sizin için uygun olanı ile kısa sürede istediğiniz şekilde zayıflama mümkün olacaktır.

Zayıflama Yöntemleri Bitkisel

Zayıflama yöntemlerinden biri de zayıflamak isteyen kişilerin en çok tercih ettiği yöntemler arasında olan bitkisel yöntemlerdir. Metabolizmanın hızlanmasını arttıran çok sayıda bitki çayı ve buna benzer ürünler vardır. Bitkisel zayıflama yöntemlerinde tüketilen ürünlerin doğal bitkiler olması sebebiyle bu şekilde zayıflama bir çok kişinin gönül rahatlığı ile sorgulamadan yapmaya çalıştığı yöntemler içinde yer alır. Zayıflama yöntemleri bitkisel seçeneği sayesinde pek çok kişinin kilo vermesi sağlanıyor. Bu yöntem konusunda internette bir çok bilgi bulabilirsiniz.

Bölgesel Zayıflama Yöntemleri

Bazı durumlarda kişilerde kilo belli bölgelerde birikir ve bu kişiler spor veya farklı yollar ile bölgesel biriken kilolardan kurtulabiliyor. Bu gibi durumlar genelde Göbek, basen, bacak gibi bölgelerde yaşanmaktadır. Erkeklerde göbek, kadınlarda basen bölgeleri en sıkıntılı bölgelerdir.

Murat Topoğlu Zayıflama Yöntemleri

Zayıflama yöntemleri arasında etkisi ile gündeme gelmiş olan Murat Topoğlu zayıflama yöntemleri, kısa süre içinde kilo vermenizi sağlıyor. Sadece diyet uygulaması değil, aynı zamanda Protelan kullanımı ile zayıflamanın hızlı şekilde gerçekleşmesini sağlıyor. Bir haftalık uygulamaları, üç günlük uygulamalar ile diyet listesi üzerinden yapılıyor. Öğünlerde Protelan tüketiliyor.

Evde Zayıflama Yöntemleri

Zayıflamak isteyen kişiler evde de yaptığı egzersizler ile zayıflamayı hızlandırabilir. Su tüketiminin çok olması, kalori yakılmasının fazla olması gibi durumlar evde zayıflama yöntemleri arasında gösterilebilir. Tamamen kişinin sahip olduğu iradenin de beraberinde evde size özel uygulama yolları ile kısa sürede zayıflanabilir.

Diyet ile Zayıflama Yöntemleri

Diyet yaparak zayıflamak, en zor yöntem gibi düşünülür. Ancak size uygun bu yöntem ile kısa süre içinde fazla kiloların gitmesi  mümkün olabilir. Diyet ile zayıflama yöntemleri ile zayıflamak istemeniz durumunda kişiye özel listeleri tercih etmelisiniz. İmkanınız varsa bir diyetisyenden bu konuda destek alabilirsiniz. Verilmesi gereken kiloların fazla olması durumunda belki kısa sürede zayıflama mümkün olmayacaktır fakat az az olsa bile sürekli olacaktır. Diyet listesine uyum sağlamanız, hızla kilo vermeniz açısından son derece önemlidir.

Zararlı Zayıflama Yöntemleri

Kilo vermeye çalışırken ölümlere kadar giden farklı yollar ve zararlı ürünler kullanılabiliyor. Bu sebeple zayıflarken geri dönüşü olmayacak sağlık sorunları ile karşılaşmamak için mutlaka kulaktan dolma bilgiler yerine araştırarak ve konusunda yetkin kişilerden destek alarak bu yola girin.

195 Görüntülenme

Makalemizi Nasıl Buldunuz?

Lütfen Ne Kadar Sevdiğinizi Gösterin

Ortalama Puan 0 / 5. Oy Sayısı: 0

Çok Şanslısın Senden Önce Kimse Bu Makaleye Puan Vermemiş. İlk SEN OL!

Okumaya Devam Et
Yorumlar İçin Tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ZAYIFLAMA

Kilo Veren Ünlüler

Kimi projeleri için aldığı kiloları vermiş olsa da bir çok ünlü sağlık için ideal kilolarına erişebildi. Zayıflayan ünlüler arasında 90 kilodan fazla kilo veren de var 45 kilo verende. İşte zayıflayan ünlülerden sizin için seçtiklerimizden bazıları…

Published

on

Kilo Veren Ünlüler

Zayıflayan Ünlüler Görenleri Şaşırtıyor

Yıllardır tanıdığımız oyuncu ve ünlülerin kilolu hallerinden birden bire zayıflaması, görenlerin ağzını açık bıraktı. Kimi projeleri için aldığı kiloları vermiş olsa da bir çok ünlü sağlık için ideal kilolarına erişebildi. Zayıflayan ünlüler arasında 90 kilodan fazla kilo veren de var 45 kilo verende. İşte zayıflayan ünlülerden sizin için seçtiklerimizden bazıları…

FUAT ERGİN

Ünlü rapçi Fuat Ergin kilo veren ünlüler kervanına en son katılan kişi olarak listemizin başında. Almanya da mide ameliyatı olan ve 153 kilo dan 90 kiloya düşen Fuat Ergin, böylelikle 63 kilo vermiş oldu. Ergin kilo verdikten sonra yaptığı açıklamalar da kilolu insanların sağlığına dikkat etmesi gerektiğini, kendisinin de kilo verdikten sonra sağlığına kavuştuğunu belirtti.

Fuat Ergin’in Çıkardığı Albümler

 • 1999: Hassickdir
 • 2001: Hassickdir 2
 • 2002: Bonobo 1 Panzer
 • 2002: Hassickdir 3
 • 2003: Rapüstad (Killa Hakan ile ortak albüm)
 • 2005: Her Ayın Elemanı
 • 2009: Kalbüm
 • 2019: Omurga 1, Omurga 2

Ünlü rapçi Fuat Ergin kilo veren ünlüler

ŞEYLA HALİS

Ünlü oyuncu Şeyla Halis, Mimar Sinan Üniversitesi, Devlet Konservatuvarı, Piyano Bölümü’nden mezun olduktan sonra, eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi, Tiyatro Bölümünde tamamladı. Dormen Tiyatrosu, Tiyatro Kılçık gibi çeşitli tiyatro topluluklarında görev yaptıktan sonra 1999 yılından itibaren kamera karşısına geçerek sinema ve dizi filmlerde oynadı. Sanatçı ayrıca, çeşitli reklam filmlerinde ve televizyon programlarında oyunculuk ve sunuculuk yaptı. Cennet mahallesi ve avlu dizilerin den tanıdığımız ünlü oyuncu kilo veren ünlüler listesinde yer alıyor. Şeyla Halis 1 yıl da tam 40 kilo verdi ve görenleri çok şaşırtan ünlüler arasında.

Şeyla Halis 1 yıl da tam 40 kilo verdi

Şeyla Halis 1 yıl da tam 40 kilo verdi

 

Şeyla Halis’in Rol Aldığı Yapımlar

 • 1994 – 1995 Beyaz Elbise (Oyun müziği)
 • 1995 – 1996 Prometheus
 • 1996 – 1997 Nazım Hikmet Vatan Haini? (Yön. asist.)
 • 1997 – 1998 Atları da Vururlar
 • 1997 – 1998 Düşler Ülkesi
 • 1997 – 1998 Hababam Sınıfı
 • 1999 – 2000 Fil Hamdi
 • 2000 – 2001 Oz Büyücüsü
 • 2000 – 2001 Lysistrata
 • 2001 – 2002 Takanlar Ve Takılanlar
 • 2002 – 2003 Bak Şu İşe
 • 2003 – 2004 Bak Şu İşe 2
 • 2004 – 2005 Ayşegül Hindistan’da
 • 2005 – 2006 Ayşegül Hindistan’da 2

 

PELİN ÖZTEKİN

Ünlü tiyatrocu Rasim Öztekin’in kızı olarak tanıdığımız ve Çok güzel hareketler bunlar ile televizyon da tanıdığımız Pelin Öztekin İlk tanıdığımız andan itibaren kilolu görüntüsüyle akıllara kazınmıştı ama kilo verdikten sonra görenleri şaşırttı pelin öztekin 20 mart 2014 tarihin de mide ameliyatı geçirdi 6 ayda 153 kilo dan 100 kiloya düşen pelin öztekin 2015 yılına gelindiğin de şubat ayın da 25 kilo daha verip 75 kiloya indi. Toplam da 3.5 yıl da 86 kilo verip 67 kiloya indi ve şimdi pelin öztekin verdiği kilolarla görenleri şaşırtıyor.

Kilo Veren Ünlüler Kimler ?

Kilo Veren Ünlüler Kimler ?

Oynadığı Diziler

 • Aşk Ağlatır 2019
 • NagehanKoca Koca Yalanlar 2018
 • CananYuvamdaki Düşman 2018
 • NilHayat Şarkısı 2016 – 2017
 • Zeynep Zeyrek ile Çeyrek 2015
 • Semanur Sınıf 2008
 • Çok Güzel Hareketler Bunlar 2008
 • Hayat Bilgisi 2003
 • DemetBir Demet Tiyatro 1997

AHMET MÜMTAZ TAYLAN

Ahmet Mümtaz Taylan Kısa sürede verdiği kilolarla hayranlarının dikkatini çekti verdiği kilolar ve yaşadığı gözle izlenebilir değişimin sebebi ve nasıl olduğunun nedeni 8-18 diyeti ile 15 kilo verdi.

 

Kilo veren ünlüler

Kilo veren ünlüler

Rol aldığı dizi filmler

 • Alef : Settar – (2020)
 • Halka : Cemal Sandıkçı – (2019)
 • İnsanlık Suçu : Sami Gökdemir – (2018)
 • Hayat Sırları : Mustafa – (2017)
 • Saruhan : (2016)
 • Hayat Şarkısı : Bayram Cevher – (2016)
 • Çırağan Baskını (2014)
 • Güzel Köylü : Hüsnü Alkan (2014)
 • Cinayet : Serdar Akar – (2014)
 • Ben de Özledim : Onur Ünlü – (2013)
 • İşler Güçler : Selçuk Aydemir – (2012) (Konuk Oyuncu)
 • Kötü Yol : Nisan Akman – 2012
 • Behzat Ç : Serdar Akar – 2011
 • Leyla ile Mecnun : Onur Ünlü – (2010 – 2013)
 • Ateşe Yürümek : Cankat Ergin – (2010)
 • Son Bahar : Nihat Durak – (2008)
 • Hayat Apartmanı : Hüdaverdi Yavuz\Atilla Cengiz – (2007)
 • Başımın Belası : Tuğba German – (2007)
 • Ezo Gelin : Uluç Bayraktar – (2006)
 • Daha Neler : Birkan Uz – (2006)
 • Kınalı Kuzular : Tunç Davut – (2006)
 • Avrupa Yakası : Jale Atabey – 2006

Ümit Erdim

Hayat bilgisi ve pek çok televizyon programları ve filmlerden tanıdığımız Ümit Erdim 45 Kilo verdi mide ameliyatı olan ümit erdim sahip olduğu kiloları hızlıca verdikten sonra şimdi ki görüntüsü takipçileri tarafından dikkat çekti ümit erdim mide ameliyatı olduktan sonra 69 kiloya düştü daha önceden kilo vermem organik diye belirtmişti tekrardan kilo almaya başladığın da mide ameliyatı yaptırıp kilolarından kurtuldu.

 

Ümit Erdim

Ümit Erdim

Rol Aldığı Yapımlar

Oynadığı Diziler

 • Böyle mi Olacaktı? (Konuk) 1997
 • Hayat Bilgisi (Var Mısın Arif) Kanal D – Show TV 2003 – 2006
 • Gönül (Cemali) Kanal D 2006
 • Selena (Zülfikar Yıldız) atv 2006 – 2009
 • Adanalı (Konuk) atv 2008 – 2009
 • Teyzanne (Damperli) Star TV 2009
 • Benzemez Kimse Sana Star TV 2012
 • Doksanlar atv 2013
 • Kapanmadan Kazan (Konuk) atv 2013
 • Şefim (Konuk) atv 2013
 • Doksanlar atv 2013
 • Benzemez Kimse Sana (Juri Üyesi) Star TV 2015
 • Şampiyon 2019-

Sinema

 • Can Tertip – 2015 (Şakir Tahta)
 • Kan Kardeşler – 2016 (Şakir)
 • Bücür – 2018
 • Kim Daha Mutlu – 2019
 • Sunduğu programlar

 

Yeşim Ceren Bozoğlu

Televizyon dizilerinden tanıdığımız Yeşim Ceren Bozoğlu tam 52 kilo verdi mide ameliyatı geçiren yeşim ceren boğzlu kilo veren ünlüler arasında dikkat çekmekte mide ameliyatı olduktan sonra kilo veren bozoğlu şunları söyledi; ”Ben şu an kendimi 23 yaşımda hissediyorum, ama bunu sadece kilo ile bağlamıyorum.” diyen Bozoğlu, ”Hayatımı daha iyi yönettiğimi düşünüyorum. Kendimi daha pozitif, daha dişi hissediyorum. 110 kilodan 58 kiloya düştüm, toplamda 52 kilo verdim.” şeklinde konuştu.

 

Yeşim Ceren Bozoğlu

Yeşim Ceren Bozoğlu 52 KİLO VERDİKTEN SONRA ŞAŞIRTTI

Rol Aldığı Yapımlar 

 • Yüzleşme – 2019 – Zümrüt Karaca
 • Kalbimdeki Deniz – 2016-2018 – Fikriye Yılmaz
 • O Hayat Benim – 2014-2015 – Nuran
 • Güldür Güldür Show – 2013 – Oya
 • Bebek İşi – 2013 (Rahşan)
 • Aldırma Gönül – 2013 – Petek Esrik
 • Elde Var Hayat: Sınav – 2012 – Müdür muavini Zehra Öğretmen (Konuk oyuncu) [1]
 • Ateşin Düştüğü Yer – 2012
 • Elde Var Hayat – 2011 – Müdür muavini Zehra Öğretmen
 • Canım Babam – 2011 – Alev
 • Geniş Aile – 2009-2011 – Sevim
 • Bahtı Kara – 2009
 • Yüreğine Sor – 2009
 • Deli Deli Olma – 2008
 • Kirpi – 2008 – Dilarasu
 • Kısık Ateşte 15 Dakika – 2006
 • Eve Dönüş – 2006
 • Polis – 2006
 • Doktorlar – 2006 – Fikret Eralp

 

Çiçek Dilligil

Kilo veren ünlüler arasında yer alan çiçek dilligil 5 ayda 24 kilo vererek dikkat çekti diğer ünlüler gibi hayranları onun verdiği kiloların nedenini ve nasıl kilo verdiğini merak etti kilo verme nedeni çeşitli hastalıklar dan dolayı sağlıksal sorunlar yaşayan dilligil bunun nedeninin sahip olduğu kilolar olduğunu öğrenince kilo vermenin sağlığı açısından faydalı olucağına karar verdi diyet yaparak 22 kilo verdiğini belirtti şimdi verdiği kilolardan dolayı sağlıklı olduğunu ekledi..

Kilo Veren Ünlüler

Çiçek Dilligil 5 ay da 24 KİLO VERDİ

Rol Aldığı Yapımlar

 • Sil Baştan – 2014
 • Harem (dizi) – 2012
 • Balıketi – 2006
 • Avrupa Yakası – 2004
 • Çaylak – 2003
 • Aşk Olsun – 2003
 • Kuzenlerim – 2002
 • Babamı Arıyorum – 1997
 • Baskül Ailesi – 1997
 • Eltiler – 1997
 • Yüzleşme – 1996
 • Çılgın Bediş – 19
56 Görüntülenme

Makalemizi Nasıl Buldunuz?

Lütfen Ne Kadar Sevdiğinizi Gösterin

Ortalama Puan 5 / 5. Oy Sayısı: 1

Çok Şanslısın Senden Önce Kimse Bu Makaleye Puan Vermemiş. İlk SEN OL!

Devamını Göster

Popüler Makaleler